Při nákupu nad 5.000 Kč   DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR

Reklamace

Záruční doba a reklamace zboží

Reklamace zboží
(Vztahující se na produkty prodávané společností ATC industry trade moravia s.r.o.)
Jak mám postupovat při reklamaci?

Reklamace při přepravě
Přestože zboží je zabaleno bezpečně a takovým způsobem, aby se minimalizovala možnost poškození při přepravě, může se stát, že k takovému poškození obalu nebo i samotného zboží během přepravy dojde. Pokud při přebírání zboží zjistíte poškození obalu, zkontrolujte kompletnost zásilky, případně zkontrolujte neporušenost zboží. Pokud je zboží mechanicky poškozen, zásilku nepřebírejte a vypište s přepravcem Protokol o škodě, v závislosti na druhu Vámi vybrané přepravy.
Zároveň Vás žádáme o zaslání informačního emailu na info@ochrannepomuckycz.cz, abychom se o této skutečnosti dozvěděli co nejdříve a mohli ji následně řešit. Následně Vás budeme kontaktovat o dalším postupu.
Pokud zjistíte poškození až po přebrání zboží, oznamte nám tuto skutečnost prostřednictvím reklamačního protokolu, který vyplňte a pošlete spolu se zbožím do 48 hodin.

Reklamace zboží v záruční době

Pokud se na Vašem výrobku vyskytla vada, na kterou se vztahuje záruka, vyplňte prosím reklamační protokol a vyplněný nám ho spolu s reklamovaným zbožím, zašlete na níže uvedenou poštovní adresu provozovatele internetového obchodu ochrannepomuckycz.cz nebo přineste na provozovnu. Zboží zasílejte čistý. Nezapomeňte na všechny potřebné doklady, které jsou nezbytné pro zpracování a vyřešení Vaší reklamace (originál faktury, doklad o zaplacení, záruční list).

Reklamační protokol ke stažení a vytištění v PDF ,,zde"

Zboží neposílejte na dobírku, balík vrátí přepravce zpět odesílateli.

ATC industry trade moravia s.r.o.

ESHOP Reklamace

Opavská 270

743 01 Bílovec
Reklamaci lze podat pouze písemně nebo osobně! Zboží, které bude na naši adresu zasláno bez vysvětlení, bude obratem zaslán zpět.
V případě jakýchkoliv dotazů, připomínek a návrhů nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme.

Reklamace zboží a záruka
Záruční doba na veškeré zboží v naší nabídce je 24 měsíců. Reklamovat lze pouze zboží zakoupené v eshopu ochrannepomuckycz.cz

Záruční doba začíná běžet dnem převzetí zboží kupujícím. Reklamaci uplatněte ihned a bez zbytečného odkladu a reklamované zboží dále nepoužívejte.

Reklamační protokol odešlete co nejdříve a přibalte jej přímo k výrobku při jeho odesílání.
Reklamované zboží je nutné doručit na adresu Opavská 270, 743 01 Bílovec. Reklamace řešíme do 30 dnů. Při odstranitelné vadě je reklamace ukončena předáním opraveného zboží (odstranění vady) nebo výměnou zboží.

V případě vrácení peněz bude vystaven ,,Opravný daňový doklad" (dobropis) a zaslán e-mailem i poštou spolu s ,,Potvrzením o převzetí k opravnému daňovému dokladu", kde uvede zákazník číslo účtu, datum, podpis. Takto vyplněné potvrzení zákazník pošle naskenované na e-mail uvedený v potvrzení nebo poštou na adresu Opavská 270, 743 01 Bílovec, po té bude částka vrácena.Provozovatelem internetového obchodu ochrannepomuckycz.cz je:

ATC industry trade moravia s.r.o.
Sokolská třída 1615/50
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
IČO: 286 612 14 DIČ: CZ 286 612 14

pdf download mp3 download
Copyright © 2023 Ochrannepomuckycz.cz - Pracovní oděvy a obuv, ochranné pomůcky. Powered by Zen Cart | Realizace NatureDesign - CenyZboží.cz
make up wisuda make up jogja prewedding jogja prewedding yogyakarta berita indonesia